Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Tuchom

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokalizacja: tuchom gmina Żukowo, szybki dojazd do nowo wybudowanej trasy s7- węzeł Miszewko ok. 4,5 km, do Chwaszczyna ok. 5 km. Hala: działka ok. 1300 m2 płaska, ogrodzona, dojazd drogą utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

999 000 zł145 m² 6 889,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Piękny, przestronny dom nad jeziorem w Tuchomiu. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Tuchomiu 15 km od Gdyni i Sopotu. Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tuchom

Tuchom,pomorskie

1 150 000 zł3 000 m² 383,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3000 m2 - Tuchom Cena: 1 150 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 3000 m2, położona w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tuchom

Tuchom,pomorskie

5 290 000 zł16 189 m² 326,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż: atrakcyjny teren inwestycyjny w Tuchomiu - 1,6 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

2 950 000 zł179,20 m² 16 462,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczym Tuchomiu, na.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł125 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2 o nowoczesnej architekturze, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 442 m² 249,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w Tuchomiu pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową i usługową. Nadaje się pod magazyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Topolowa

Tuchom,pomorskie

885 000 zł96 m² 9 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniak 93 m z ogrodem - Tuchom, lipowa Park IV Dostępne 3 z 4 nieruchomości w tej inwestycji. Funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 93 m (całkowita 96 m ), 4.

Szczegóły ogłoszenia

374 440 zł1 012 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1012m2, położona w m. Tuchom, gm. Żukowo, w powiecie kartuskim. Atuty: - wszystkie media przy działkach, - doskonała lokalizacja, - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

51,04 zł/m²192 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowo-produkcyjna na wynajem - Tuchom, ul. Miszewska Do wynajęcia nowoczesna, samodzielna hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni zabudowy 192 m , położona w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

899 000 zł65 m² 13 830,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

Klimatyczny dom tuż przy jeziorze tuchomskim Druga linia zabudowy od jeziora | Zadbany ogród | Klimatyczne wykończenie | Antresola | Taras | Wysoki sufit ***** rozkład pomieszczeń I standard: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tuchom

Tuchom,pomorskie

493 600 zł1 234 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tuchom- działka budowlana o pow. 1234m2, położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Wydana decyzja o warunkach zabudowy o przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 190 m² 378,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowiji Działka z wydanym pozwoleniem na budowę na dom w zabudowie bliźniaczej. Pięknie położona działka budowlana. Działka o powierzchni 1190m2, o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Tuchom

Tuchom,pomorskie

995 000 zł126 m² 7 896,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnych domów w zabudowie bliźniaczej znajdujące się w Tuchomiu. Parter - Przestronne wejście do budynku, z miejscem na zabudowę -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 153 m²

Kliamtyczny dom, tuż przy samym jeziorze Z prywatną sauną, balią oraz dodatkowym domkiem Z możliwością wynajmu Druga linia zabudowy od jeziora | Prywatna sauna | Klimatyczne wykończenie |.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

2 950 000 zł179 m² 16 462,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

885 000 zł151 m² 5 860,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja: dom znajduje się w malowniczej miejscowości Tuchom, w otoczeniu zieleni i pięknych terenów rekreacyjnych. Ulica Spacerowa to cicha i spokojna droga asfaltowa prowadząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchom

Tuchom,pomorskie

470 000 zł1 169 m² 402,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1169 m (oznaczona w mpzp mn,U), położona w miejscowości Tuchom, gmina Żukowo, w pobliżu jeziora Tuchomskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Tuchom,pomorskie

2 850 000 zł190 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu z 2011 roku o powierzchni 190 m2, położonego na imponującej, ogrodzonej działce o pow. 2600 m2 - z czego ponad 1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dębowa

Tuchom,pomorskie

470 000 zł1 169 m² 402,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Tuchomiu przy ul. Dębowej! Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących o domu wśród natury, ciszy i spokoju. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

2 950 000 zł179 m² 16 462,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 500 000 zł300 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:17 940 m²

Wolnostojący dom w zielonej okolicy Tuchomia wraz z Agroturystyką "biała Mewa" laureat plebiscytu orły turystyki. Powierzchnia działki aż 1,794 ha! Dom o pow. ok 300m2 posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 500 000 zł381 m² 9 181,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność zaoferować Państwu funkcjonujący obiekt agroturystyczny w miejscowości Tuchom w gminie Żukowo. Nieruchomość zlokalizowana w niedalekiej odległości od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 500 000 zł381 m² 9 181,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:17 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 333 333 zł179 m² 18 601,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 333 333 zł179 m² 18 601,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Tuchom,pomorskie

1 230 000 zł131 m² 9 389,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'kasjopea_122' z ceną: 788 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Tuchom,pomorskie

2 850 000 zł190 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 333 333 zł179 m² 18 601,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 333 333 zł179 m² 18 601,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

2 290 000 zł160 m² 14 328,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Tylko U nas! na sprzedaż piękny, wyjątkowy dom parterowy, wolnostojący na dużej działce! lokalizacja: dom położony w Tuchomiu, cichym i spokojnym miejscu, przy ślepej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 499 000 zł179 m² 19 525,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Banińska

Tuchom,pomorskie

350 000 zł1 478 m² 236,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 499 000 zł179 m² 19 525,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tuchom

Tuchom,pomorskie

1 290 000 zł154 m² 8 370,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty inwestycji Nad Jeziorem Tuchom, który odbędzie się 25.09 od godziny 11:00 do godziny 19:00. .Najważniejsze, żeby mieć miejsce na ziemi, do którego chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

1 290 000 zł154 m² 8 370,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 499 000 zł179 m² 19 525,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wesoła

Tuchom,pomorskie

425 250 zł1 215 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż została ostatnia działka położona na końcu ulicy Wesołej zaledwie 350 m od Jeziora Tuchomskiego: - działka nr 53/39 o powierzchni 1215 m2 w cenie 425 250 zł. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Gdyńska

Tuchom,pomorskie

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

NA wynajem lokal użytkowy położony W tuchomiu przy ul. Gdyńskiej obiekt: do wynajęcia oferujemy Lokal użytkowy o powierzchni 100 m2 położony przy ul. Gdyńskiej w Tuchomiu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 900 000 zł179 m² 21 763,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żytnia

Tuchom,pomorskie

1 190 000 zł197 m² 6 040,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na przedmieściach Trójmiasta. Lokalizacja Działka na której znajduje się dom to ślepa uliczka w miejscowości Tuchom. Cisza, spokój i bliskość natury dają.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij